עבודה בארה"ב

תקנון האתר

עבודה בארה"ב לאזרחים אמריקאים

לפני שאנחנו רצים לשבת בסן פרנסיסקו על המים, כדאי שנדע כי היא ממוקמת בקליפורניה שטופת השמש ואולי אפילו כדאי שנדע שהיא העיר הרביעית בגודלה בארצות הברית. אבל בעייני, מה שהכי חשוב לדעת, זה שאם אתם מחפשים מקום בילוי מלהיב מלא באירועים וקרנבלים – סן פרנסיסקו היא המקום בשבילכם.

בסן פרנסיסקו מתקיימים עשרות קרנבלים בשנה בתחומים שונים סביב נושאים שונים. הנה כמה מהם כדי לקבל טעימה מגדלותה של סן פרנסיסקו – היכונו להנות! חשוב לציין לפני שאנחנו צוללים פנימה שבכל אחד מן הקרנבלים המוזכרים חשוב שתכנסו לאתר הקרנבל לקבל פרטים ולוודא מועדים מדויקים.

הראשון במניין הוא קרנבל ראש השנה הסיני הקרוי באוזני רבים פסטיבל האביב. מיקום הפסטיבל הוא בצ'יינטאון סן פרנסיסקו ומועדו הוא בדרך כלל בפברואר, התאריך המדויק משתנה משנה לשנה והוא אחד האירועים הגדולים והמרשימים ביותר שניתן למצוא בעיר המקסימה הזו. בעבר סימן אירוע הנערך בתחילת הקציר ומתקיים כהודיה לאלים. בקרנבל נוכל לראות קישוטי בד משי אדום בחזיתות בתי העסק, בתי הספר והבתים של הקהילה הסינית עליהם כיתובים סיניים המבטאים ברכות לשנה החדשה ע"פ המקום בהם ניתלו – בבית העסק למשל תכתב ברכה לשנת עסקים מוצלחת. כחלק מהקרנבל נוכל למצוא מצעד צבעוני ומרשים בגודלו ויש שאומרים שהוא אחד מה-10 מצעדים הטובים ביותר בעולם.

אתר הקרנבל: http://www.chineseparade.com/

בעיר של חגיגות אמיתיות נוכל למצוא את קרנבל הבירה ההיסטרי של סן פרנסיסקו. קרנבל הבירה מתקיים בדרך כלל באפריל במפרץ סן פרנסיסקו והוא מקיים תצוגה של 100 סוגי בירה מכל העולם תוך האזנה ללהקות מלהיבות ברקע. בירה כמובן לא הולכת בלי איזה נשנוש, כך שאל דאגה, מוכרים שם גם אוכל ביתי של בני המקום וגם אוכל ממסעדות מקומיות. הדבר המהנה ביותר בכל הסיפור הוא שהכרטיס לקרנבל מאפשר אכול ושתה כפי יכולתך בכל ביתני הקרנבל – חלומו של כל ישראלי ממוצע – הלוא הוא הכול כלול. חברים, רכשו כרטיסים מראש, כפי שאתם מבינים כל הטוב הזה נחטף ברגע והכרטיסים אוזלים עוד לפני האירוע.

אתר הקרנבל: http://www.sfbeerfest.com/index.html

קרנבל אטרקטיבי לא פחות הוא יום פטריק הקדוש הנוגע בעיקר לאוכלוסייה האירית בארה"ב. הקרנבל מתקיים מרחוב מרקט ועד City Hall בחודש מרץ ובא לחגוג את פועלו של פטריק הקדוש שהמיר את דתה של אירלנד מעבודת אלילים לנצרות.

כיוון שפטריק שכנע אנשים להמיר את דתם לנצרות ע"י הצגת השילוש הקדוש והמחשתו באמצעות צורת התלתן, התלתן גם הוא מועלה על נס ביום הקרנבל. במהלך הקרנבל מתקיימת מיסת בוקר ומשם יוצאת צעדה שנגמרת בעירייה במסיבת רחוב מטורפת על טהרת הירוק.

אז כל מי שעוד לא הגיע לסן פרנסיסקו, נא לסגור כרטיס, אבל רק אחרי שאתם בוחרים קרנבל כלבבכם להגיע אליו!